Produkty DELL jsou zakázkové. Vyberte si konfiguraci a výbavu dle vašich požadavků na www.dell.cz a kontaktujte nás pro cenovou nabídku.
Oproti oficiálním cenám na stránkách výrobce, jsme schopni nabídnout výrazně nižší ceny!


Postup poptávky/objednávky:
* Nakonfigurujte si notebook na výše uvedené adrese. Upozornění: Na cenově zvýhodněné nabídky od firmy Dell (označení akční, promo) není možné provést cenovou kalkulaci, cena by byla vyšší. Na tyto typy tak prosím poptávku nezasílejte.
* Zašlete poptávku (tj. kompletní konfiguraci) v textové podobě na email info@m8d.cz. Tato poptávka je NEZÁVAZNÁ.
* Cenová nabídka Vám bude zaslána zpět na email. Vypracování nabídky trvá zhruba 24h.
* Pokud se Vám bude cena zamlouvat a budete mít o zboží zájem, vystavíme zálohovou fakturu. Platí se předem převodem. Po připsání částky na náš účet, je zboží objednáno a zadáno do výroby. Dodání na adresu zákazníka trvá od této chvíle cca 2-3 týdny.

Produkty DELL se vyznačují perfektním zpracováním, kvalitou a nadstandardními možnostmi záruk.
Samozřejmostí je oprava do druhého pracovního dne přímo u zákazníka, přikoupit se dá i např. pojištění proti náhodnému poškození.

Služba CompleteCareTM Accidental Damage:
Nabízí podporu pro případ, že se vašim systémům Dell přihodí nehoda. Služba Accidental Damage pokrývá opravy a výměny z důvodu různých náhodných poškození, která nejsou kryta omezenou zárukou, včetně polití, upuštění, nárazů a rozbití vybraných systémů nebo  příslušenství.*

Služba CompleteCare Accidental Damage:
* Nabízí širokou ochranu před nehodami
* Zjednodušuje nahrazení poškozeného vybavení

Služby Next Business Day On-Site (NBD):
DELL poskytuje pro včechny své produkty rozšířenou záruku On-Site (NBD)
Infolinka technické podpory: 225 772 727

Přehled služby Next Business Day On-Site (NBD):
Služba Next Business Day On-Site zaručuje Vaši bezstarostnost od data dodání. V případě, že na daném systému dojde k závadě, umožňuje služba Dell NBD odeslání servisního technika k zákazníkovi po dokončení procesů podpory v souladu s níže uvedenými standardy (včetně služby diagnostiky problému prostřednictvím webových stránek nebo telefonicky) a zajištění servisu včetně náhradních dílů a práce po celou dobu servisního období. Délka servisního období, po jehož uplynutí je služba zpoplatněna, je uvedena na faktuře. Bez ohledu na délku servisního období poskytuje společnost Dell jednoletou nerozšiřitelnou podporu na spotřební materiál a příslušenství Dell, jako např. média, přepravní kufříky a baterie do notebooků.